Miejski Dom Kultury „KOSZUTKA"

AKCJA LATO W MIEŚCIE 2014

Spacerem przez… - Akcja "Lato w mieście 2014" Zapraszamy w okresie wakacyjnym na 7 tygodni ciekawych zajęć dla dzieci i młodzieży. Od 30 czerwca do 14 sierpnia 2014r. w godz. 10.00-14.00 dzieci i młodzież w wieku od 6 do 15 lat będzie mogła wziąć udział w szeregu ciekawych zajęć i warsztatów, Spacerem przez ekologię to pierwszy tydzień poświęcony działaniom z upcyklingu, dzięki którym dzieci dowiedzą się co można zrobić z pozornie niepotrzebnymi guzikami, puszkami, butelkami. Spacerem przez sztukę - to drugi tydzień zajęć, w trakcie którego odbędą się warsztaty rękodzieła, teatralne, muzykoterapii. W trakcie trzeciego tygodnia - spacerem przez sport odbędzie się quiz sportowy, turniej ping-ponga oraz gra terenowa na orientację. Czwarty tydzień poświęcimy na spacer przez naukę z warsztatami naukowymi oraz zdrowego żywienia. Piąty tydzień - spacerem przez dżunglę zapewni zajęcia dydaktyczne o dzikich zwierzętach oraz artystyczne projektowanie ubiorów oraz pokaz mody. Dzięki spacerowi przez Śląsk w szóstym tygodniu akcji uczestnicy poznają śląskie zwyczaje, historie, gry i zabawy. Siódmy tydzień poświęcimy literaturze - Spacer przez literaturę pokaże m.in. w trakcie warsztatów scrapbookingu jak stworzyć swój niepowtarzalny album wrażeń. Uczestnicy będą mogli również wziąć udział w teatrze cieni na naszej scenie oraz zajęciach dydaktycznych "Podróż przez Bajdocję". W trakcie całej akcji uczestnicy wielokrotnie wyjdą również na basen i do Skansenu w Chorzowie oraz wezmą udział w imprezach plenerowych. Szczegółowy harmonogram akcji "Lato w mieście" jest dostępny na naszej stronie internetowej www.mdkkoszutka.pl. Zapisy przyjmuje sekretariat MDK od godz. 8.00 do 19.30. Zapraszamy!

Szczegółowy program dostępny jest poniżej:
Kliknij aby pobrać.

KONCERT KOŃCOWOROCZNY

25 czerwca (środa) o godz. 17.00

Koncert końcoworoczny uczniów Studium Muzycznego MDK "Koszutka" pod kierunkiem mgr Pawła Kality.

KONCERT KOŃCOWOROCZNY

26 czerwca (czwartek) o godz. 17.30

Koncert końcoworoczny uczniów Studium Muzycznego MDK "Koszutka" pod kierunkiem mgr Ewy Rybak.

LATO Z MUZYKĄ

KONCERT

24 sierpnia (niedziela) godz. 17.00

Koncert IPiUM "Silesia" w Katowicach w ramach Ogólnopolskiego Festiwalu Promocyjnego Sierpień Talentów. Wstęp wolny.