Strona główna/Działalność/Konkursy i Festiwale/II PRZEGLĄD PIOSENKI POETYCKIEJ I TURYSTYCZNEJ

II PRZEGLĄD PIOSENKI POETYCKIEJ I TURYSTYCZNEJ

Serdecznie zapraszamy do udziału w Przeglądzie Piosenki Poetyckiej i Turystycznej 15 listopada 2024, w Miejskim Domu Kultury „Koszutka” filia „Dąb” w Katowicach (ul. Krzyżowa 1, 40-111).

To wydarzenie, jako inicjatywa lokalna współfinansowane ze środków budżetu Miasta Katowice ma na celu m.in.: publiczną prezentację talentów wokalnych i muzycznych, popularyzację poezji i dbanie o słowo pisane i mówione oraz stworzenie przyjaznego, międzypokoleniowego środowiska prezentacji swoich umiejętności bez pierwiastka rywalizacji.

Przegląd jest adresowany do dzieci i młodzieży oraz dorosłych, solistów oraz zespołów z całego województwa śląskiego.

Uczestnik Przeglądu może zgłosić tylko jedną piosenkę poetycką lub turystyczną (może to być utwór własnego autorstwa, cover lub utwór poetycki zaaranżowany przez uczestnika).

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Przegląd Piosenki Poetyckiej i Turystycznej odbędzie się w piątek 15 listopada 2024 w sali audiowizualnej Miejskiego Domu Kultury „Koszutka” filia „Dąb” (ul. Krzyżowa 1, Katowice)

od godz. 15.00 przesłuchania

ok. godz. 18.30 ogłoszenie laureatów Przeglądu

po godz. 18.36 koncert Michała Łangowskiego, otwarty dla wszystkich chętnych.

Szczegółowe warunki uczestnictwa znajdują się w regulaminie Przeglądu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a koncert dostępny dla wszystkich chętnych.

Miejski Dom Kultury „Koszutka” filia „Dąb” tel. 608 549 089

Koordynator Przeglądu Katarzyna Pawlak

Do zobaczenia jesienią!

Przegląd jest realizowany w ramach Inicjatywy Lokalnej współfinansowanej z budżetu miasta Katowice.

Dla kogo

• Przegląd jest adresowany do dorosłych oraz młodzieży i dzieci w wieku szkolnym, solistów oraz zespołów z województwa śląskiego. Do konkursu mogą się zgłaszać uczestnicy indywidualni oraz reprezentujący instytucje/szkoły/ośrodki kultury.

Kategorie - formy sceniczne

• Soliści
  • Zespoły wokalne, wokalno - instrumentalne

Termin zgłoszeń

Kartę zgłoszenia i zgodę wizerunkową należy dostarczyć do 7 listopada 2024 roku do Miejskiego Domu Kultury „Koszutka” filia „Dąb” ul. Krzyżowa 1, 40-111 Katowice:

- osobiście

- drogą mailową na adres

-  pocztą tradycyjną (decyduje data wpłynięcia karty, nie stempla pocztowego)

Szczegółowe informacje i regulamin dostępne są poniżej.

Kategoria: Powiązane pliki [3]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Festiwale
pdf 2024-10-14 karta zgłoszenia PRZEGLĄD PIOSENKI POETYCKIEJ I TURYSTYCZNEJ 2024.pdf