Strona główna/Działalność/Konkursy i Festiwale/IX Wojewódzki Festiwal Talentów

IX Wojewódzki Festiwal Talentów

Jest nam niezwykle miło ogłosić zapisy do kolejnej, już IX edycji Wojewódzkiego Festiwalu Talentów.

W Festiwalu mogą uczestniczyć wykonawcy indywidualni lub grupy zgłoszone przez szkoły podstawowe, instytucje kultury. . Jury będzie oceniało prezentacje w dwóch kategoriach:

• śpiew
  • taniec

Zachęcamy dzieci i młodzież do prezentacji swojej twórczej ekspresji i integracji z uczestnikami z całego województwa. Będzie nam niezwykle miło gościć promotorów aktywnych form spędzania wolnego czasu.

Uczestnicy zostaną podzieleni na 3 grupy wiekowe

• uczniowie klas I-III szkół podstawowych,
  • uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych,
  • uczniowie klas VII-VIII szkół podstawowych

IX Wojewódzki Festiwal Talentów odbędzie się 26 listopada 2024 r. od godz. 9.00 w sali audiowizualnej MDK "Koszutka" filia "Dąb" (ul. Krzyżowa 1).

Zgłaszający są zobowiązani do dostarczenia czytelnie wypełnionej karty zgłoszenia oraz zgody wizerunkowej do sekretariatu Miejskiego Domu Kultury „Koszutka” filia „Dąb” (ul. Krzyżowa 1, Katowice 40-111) – osobiście lub drogą pocztową. Kartę zgłoszenia można również przesłać w formie skanu, ze wszystkimi stosownymi podpisami, e-mailem na adres: w nieprzekraczalnym terminie do dnia 18 listopada 2024r. (decyduje data otrzymania zgłoszenia, nie data stempla pocztowego).

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń (śpiew – 30 występów, taniec – 30 występów).

Warunkiem udziału w Festiwalu jest dostarczenie prawidłowo wypełnionej KARTY ZGŁOSZENIA wraz ze zgodą wizerunkową oraz wniesienie opłaty wpisowej:

• 30 zł soliści
  • 50 zł małe zespoły (od 2 do 4 osób)
  • 80 zł duże zespoły (5 osób i więcej)

Kwotę należy wpłacić na konto Miejskiego Domu Kultury „Koszutka” do 18 listopada 2024 r.
Nr KONTA: 78 1050 1214 1000 0007 0000 6091 z dopiskiem IX WOJEWÓDZKI FESTIWAL TALENTÓW, imię i nazwisko/nazwa grupy i miejscowość.
Uczestnicy, którzy chcą otrzymać fakturę zobowiązani są do podania danych (nazwa, adres, NIP) w terminie do 7 dni po dokonaniu wpłaty wpisowego.

Karty uczestnictwa, zgoda na przetwarzanie danych oraz regulamin do pobrania u dołu strony.

Kategoria: Powiązane pliki [3]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz