Strona główna/Działalność/Katowicka Noc MDKow 2024

Katowicka Noc MDKow 2024

Grafika Katowickiej Nocy MDKów

Katowicka Noc MDKów 2024

Cykl wydarzeń we współpracy katowickich Domów Kultury objęty  Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Katowice.

Zapraszamy na wydarzenia w katowickich mdkach.

Szczegółowe informacje na stronach organizatorów oraz placówkach. Program wydarzeń dostępny jest na dole strony.

1. MDK „Koszutka”
  2. MDK „Południe”
  3. MDK „Ligota”
  4. MDK „Szopienice - Giszowiec”
  5. MDK „Bogucice-Zawodzie”

Wydarzenia w MDK "Koszutka" przy ul. Grażyńskiego 47

11 października

W programie:

• godz. 17.30 spektakl teatralny dla rodzin z dziećmi pt. "Król Maciuś" w wyk. Grupy O!Teatr Na spektakl obowiązują bezpłatne wejściówki do odebrania w sekretariacie MDK „Koszutka”.
  • godz. 19.00 projekcja filmu i inne atrakcje: warsztaty, malowanie twarzy, itp. Wstęp wolny.

Wydarzenia w MDK "Koszutka" filia "Dąb" przy ul. Krzyżowej 1

11 października

• godz. 17.00 Tworzenie elementów mozaiki dekoracyjnej - warsztaty kreatywne dla rodzin z dziećmi.
    Udział bezpłatny. Obowiązują zapisy w sekretariacie filii "Dąb" lub pod numerem tel. +48608549089
  • godz. 18.30 Księżniczka na ziarnku grochu - spektakl teatralny dla rodzin z dziećmi.
    Obowiązują bezpłatne wejściówki do odbioru w sekretariacie filii "Dąb" od dnia 16.09.2024r.
    Inicjatywa lokalna współfinansowana ze środków budżetu Miasta Katowice.