terminarz dnia 20.10.2023

Inicjatywa Lokalna / 2023-10-20

III Turniej Darta o Puchar Rady Dzielnicy nr 11 Wełnowiec - Józefowiec

Inicjatywa Lokalna współfinansowana z budżetu miasta Katowice

Serdecznie zapraszamy do zapisów na III Turniej Darta o Puchar Rady Dzielnicy nr 11 Wełnowiec - Józefowiec.
Rozgrywki dla każdego - od najmłodszych do najstarszych!

Poniżej do pobrania karta uczestnika, zgoda na uczestnictwo dziecka oraz regulamin rozgrywek.

Koordynacja wydarzenia: Łukasz Hankus i Rada Dzielnicy nr 11 Wełnowiec - Józefowiec
facebook: https://www.facebook.com/welnowiec
Karty zgłoszeniowe można także pobrać ze strony facebook Rady Dzielnicy nr 11 lub w sekretariacie MDK “Koszutka” filia “Dąb” w Katowicach, ul. Krzyżowa 1

Warunki uczestnictwa

1. Karty zgłoszeniowe oraz oświadczenie rodziców/prawnych opiekunów można pobrać ze strony Facebooku Rady https://www.facebook.com/welnowiec oraz w Sekretariacie Miejskiego Domu Kultury „Koszutka” filia „Dąb”.
  2. Wypełnienie karty zgłoszeniowej i dostarczenie jej do siedziby Rady Dzielnicy nr 11 osobiście, pocztą (40-139 Katowice, ul. Kotlarza 10A), do Sekretariatu Miejskiego Domu Kultury „Koszutka” filia „Dąb” (Krzyżowa 1, 40-111 Katowice), bądź drogą mailową na adres:  oraz
  3. W przypadku osób niepełnoletnich wymagane jest wypełnienie druku: Oświadczenie rodziców/prawnych opiekunów.
  4. Liczba uczestników jest ograniczona decyduje kolejność zgłoszenia.

Kiedy

• 20 października godz. 16.30

Gdzie

• Miejski Dom Kultury "Koszutka" filia "Dąb" w Katowicach, ul. Krzyżowa 1

• Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy.

#KATOkultura

Kłamstwo, które zmieniło świat

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 33 ul. Witosa 23
Kategoria: Budżet Obywatelski
Data: 2023-10-20
Budżet Obywatelski / 2023-10-20

"Kłamstwo, które zmieniło świat"

Opis spektaklu:

A Ty? Kłamiesz? Jakie było Twoje ostatnie niewinne kłamstewko?

Serdecznie zapraszamy do sali Szkoły Podstawowej nr 33 w Katowicach w dniu 20 października, gdzie zagramy dla Was spektakl impro, w którym będziemy eksplorować Wasze niewinne kłamstewka i sprawdzimy, jak mogłyby zmienić świat!

Całkowicie improwizowany spektakl na podstawie Waszych inspiracji!

Szykuje się wieczór wciągających i zabawnych historii i nie może Cię zabraknąć, bo wszystko, co się stanie na scenie, będzie w pełni improwizowane i nie powtórzy się już nigdy więcej!

Przyjdź, zapisz swoje kłamstwo na karteczce i baw się dobrze, obserwując jak kreatywność aktorów i magia improwizacji zamienia Twoją inspirację w komediowy spektakl improwizowany!

Pierwszy raz na spektaklu improwizowanym?

Nikogo nie wyciągamy na scenę, możesz spokojnie rozsiąść się na widowni i rozkoszować spektaklem tworzonym na żywo, w którym wszystkie dialogi, fabuła i muzyka są improwizowane, by po spektaklu powiedzieć „To nie mogło być improwizowane!”

Kolektyw Impro Silesia

Członkowie kolektywu to improwizatorzy, zawodowi aktorzy i muzycy, absolwenci Szkoły Impro Silesia, a swoje umiejętności szlifowali na warsztatach z najlepszymi instruktorami z Polski, Europy, USA i Kanady. Występują m.in. na deskach Teatru Korez, Teatru Rozrywki czy Teatru Śląskiego im. St. Wyspiańskiego w Katowicach.

Kiedy

• 20 października godz. 19.00

Gdzie

• Szkoła Podstawowa nr 33 ul. Witosa 23

Bilety

Obowiązują bezpłatne wejściówki. Maksymalnie 4 sztuki na osobę.

Rezerwacja miejsc mailowo