terminarz dnia 21.10.2023

Folkowe klimaty - koncert zespołu proWOKALni z gościnnym udziałem Danuty Rajchel

Miejsce: Miejski Dom Kultury "Koszutka" filia "Dąb", ul. Krzyżowa 1, Katowice
Kategoria: Budżet Obywatelski
Data: 2023-10-21
Budżet Obywatelski / 2023-10-21

FOLKOWE KLIMATY - koncert zespołu proWOKALni z gościnnym udziałem Danuty Rajchel

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejny koncert w ramach projektu "Muzyka od juniora do seniora - cykl bezpłatnych koncertów dla mieszkańców"!
Wystąpi zespół proWOKALni z gościnnym udziałem Danuty Rajchel.
Kierownictwo muzyczne: Irmina Barczewska - Garus

"Muzyka od juniora do seniora - cykl bezpłatnych koncertów dla mieszkańców" jest finansowany ze środków Budżetu Obywatelskiego w Katowicach

proWOKALni - zespół założony przez Irminę Barczewską-Garus w 2017 roku w ramach działalności Pracowni Wokalnej "inTonacja". Wcześniej występował bez konkretnej nazwy i brał udział w kilkudziesięciu koncertach o różnej tematyce. Liczy kilkunastu członków, ale często występuje w mniejszym składzie.

proWOKALni to pasjonaci muzyki rozrywkowej, zawodowi i uczący się wokaliści, którzy większość wolnego czasu poświęcają na rozwijanie swojego talentu i umiejętności. Wśród członków zespołu są też instrumentaliści i autorzy piosenek. Grupę od początku prowadzi Irmina Barczewska-Garus, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach - aranżuje partie wokalne i przygotowuje solistów i chór.

Danuta Rajchel - absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach nawydziale Wokalno-Aktorskim orazstudiów podyplomowych UniwersytetuJagiellońskiego na WydzialeFilozoficznym ze specjalizacjąPsychologia Twórczości. Wieloletninauczyciel śpiewu klasycznego
i estradowego. Aktorka i solistka scenmuzycznych w kraju i za granicą

Kiedy

• 21.10 (sobota) godz. 17.00

Gdzie

• Miejski Dom Kultury "Koszutka" filia "Dąb" w Katowicach, ul. Krzyżowa 1

Wstęp

• Obowiązują bezpłatne wejściówki do odebrania w sekretariacie MDK "Koszutka" filia "Dąb" w Katowicach przy ul. Krzyżowej 1 w dniu 09.10: od godz. 8.00 - do wyczerpania dostępnej puli, od godz. 17.00 - do wyczerpania dostępnej puli.

#KATOkultura